15.5 C
Sarajevo
Petak, 30 Septembra, 2022

Popis 126 automobila koji postižu 300 km/h ili više

- Advertisement -spot_imgspot_img
- Advertisement -spot_imgspot_img

Ništa ne raspaljuje maštu vozača kao brzina. Ovdje je pregled najbržih automobila. Ubrzavaju do 300 km/h i više!

U BiH pa čak ni u svijetu, nema puno mjesta gdje možete ubrzati svoj automobil do 300 km/h. Druga stvar je da prvo morate imati takav automobil. Ipak, predstavljamo neke modele koji prelaze magičnu granicu od 300 km/h, a među njima ne manjka limuzina više klase ili luksuznih SUV-ova.

Ovdje je popis od 126 automobila koji postižu 300 km/h ili više. Sedam najboljih sposobno je premašiti 400 km/h, a vodeći je blizu 500 km/h!

ModelMaksimalna snaga (KS)Ubrzanje 0-100 km/h (s)Brzina km/h (s)
1Koenigsegg Jesko1299b.p.480
2Bugatti Chiron15002,4420
3Bugatti Chiron Noire Sportive/Elegance15002,4420
4Bugatti Chiron Sport15002,4420
5Bugatti Chiron Pur Sport15002,4420
6Tesla Roadsterb.d.2,1402
7Koenigsegg Gemera17001,9400
8Bugatti Divo15002,4380
9Lamborghini Aventador S ISR7402,9350
10Lamborghini Aventador SVJ7702,8350
11Lamborghini Aventador Roadster S ISR7403,0350
12Lamborghini Aventador Roadster SVJ7702,9350
13Ford GT6552,8347
14McLaren 720S7202,9341
15McLaren 720S Spider7202,9341
16Aston Martin DBS Superleggera Coupé Touchtronic7253,4340
17Aston Martin DBS Superleggera Volante Touchtronic7253,6340
18Ferrari 812 GTS8002,9340
19Ferrari 812 Superfast8002,9340
20Ferrari F8 Tributo7202,9340
21Ferrari F8 Spider7202,9340
22Ferrari SF90 Stradale10002,5340
23Ferrari SF90 Spider10002,5340
24McLaren Senna8002,8335
25McLaren Senna Carbon Theme8002,8335
26Aston Martin DB11 Coupé AMR Touchtronic6393,7334
27Bentley Continental GT W12 4WD DCT6353,7333
28Bentley Continental GT Convertible W12 4WD DCT6353,8333
29Bentley Flying Spur DCT6353,8333
30Audi R8 Coupé 5.2 FSI V10 performance quattro S tronic6203,1331
31ALPINA B5 AWD Switch-Tronic6213,4330
32ALPINA B7 Long Bi-Turbo AWD Switch-Tronic6083,6330
33McLaren 765LT7652,8330
34McLaren Artura6803,0330
35Porsche 911 Turbo Coupé S PDK6502,7330
36Porsche 911 Turbo Cabriolet S PDK6502,8330
37Audi R8 Spyder 5.2 FSI V10 performance quattro S tronic6203,2329
38McLaren 570GT5703,4328
39McLaren 570S5703,2328
40McLaren 570S Spider5703,2328
41McLaren 600LT6002,9328
42McLaren 600LT Spider6002,9328
43Maserati Ghibli Trofeo Auto.5804,3326
44Maserati Quattroporte Trofeo Auto.5804,5326
45McLaren GT6203,1326
46Lamborghini Huracán Evo RWD6103,3325
47Lamborghini Huracán Evo6402,9325
48Lamborghini Huracán Spyder Evo6403,1325
49Maserati MC206302,9325
50Mercedes AMG GT Black Series Coupé SPEEDSHIFT DCT7303,2325
51Audi R8 Coupé 5.2 FSI V10 RWD S tronic5403,7324
52Audi R8 Coupé 5.2 FSI V10 quattro S tronic5703,4324
53Lamborghini Huracán Spyder Evo RWD6103,5324
54ALPINA B5 Touring AWD Switch-Tronic6213,6322
55Aston Martin DB11 Coupé V12 Touchtronic6083,9322
56Audi R8 Spyder 5.2 FSI V10 RWD S tronic5403,8322
57Audi R8 Spyder 5.2 FSI V10 quattro S tronic5703,5322
58McLaren 620R6202,9322
59Tesla Model S Plaid10202,1322
60Tesla Model S Plaid+11002,1322
61Ferrari Portofino M6203,4320
62Ferrari Roma6203,4320
63McLaren 540C5403,5320
64Porsche 911 Turbo Coupé PDK5802,8320
65Porsche 911 Turbo Cabriolet PDK5802,9320
66Porsche 911 GT35103,9320
67Bentley Continental GT V8 4WD DCT5494,0318
68Bentley Continental GT Convertible V8 4WD DCT5494,1318
69Mercedes AMG GT R Coupé SPEEDSHIFT DCT5853,6318
70Porsche 911 GT3 PDK5103,4318
71Mercedes AMG GT C Coupé SPEEDSHIFT DCT5573,7317
72Mercedes AMG GT C Roadster SPEEDSHIFT DCT5573,7316
73Mercedes AMG GT 4-drzw. Coupé 63 S 4MATIC+ SPEEDSHIFT MCT 9G6393,2315
74Nissan GT-R Black Edition5702,8315
75Nissan GT-R Prestige Edition5702,8315
76Nissan GT-R Track Edition5702,8315
77Nissan GT-R Nismo6002,8315
78Porsche Panamera Turbo S PDK6303,1315
79Porsche Panamera Turbo S Executive PDK6303,2315
80Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid PDK7003,2315
81Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Executive PDK7003,3315
82Porsche Panamera Sport Turismo Turbo S PDK6303,1315
83Porsche Panamera Sport Turismo Turbo S E-Hybrid PDK7003,2315
84Aston Martin Vantage Coupé Auto.5103,6314
85Aston Martin Vantage Coupé AMR Auto.5103,6314
86Aston Martin Vantage Coupé AMR 59 Auto.5103,6314
87Chevrolet Corvette Stingray Coupé 6.2 V8 Launch Edition Auto.5022,9312
88Chevrolet Corvette Stingray Cabriolet 6.2 V8 Launch Edition Auto.5022,9312
89Mercedes AMG GT Coupé SPEEDSHIFT DCT5303,8312
90Lamborghini Huracán STO6403,0310
91Mercedes AMG GT Roadster SPEEDSHIFT DCT5303,8310
92Mercedes AMG GT 4-drzw. Coupé 63 4MATIC+ SPEEDSHIFT MCT 9G5853,4310
93Honda NSX5812,9308
94Porsche 911 Carrera Coupé S4504,2308
95Porsche 911 Carrera Coupé S PDK4503,7308
96Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio OPF AT85103,9307
97Aston Martin Vantage Roadster Auto.5103,7306
98Bentley Bentayga Speed6353,9306
99Porsche 911 Carrera Coupé 4S4504,2306
100Porsche 911 Carrera Coupé 4S PDK4503,6306
101Porsche 911 Carrera Cabriolet S4504,4306
102Porsche 911 Carrera Cabriolet S PDK4503,9306
103BMW M5 CS xDrive M Steptronic6353,0305
104Lamborghini Urus6503,6305
105Lotus Evora GT410 Sport4164,2305
106Porsche 911 Carrera Cabriolet 4S4504,4304
107Porsche 911 Carrera Cabriolet 4S PDK4503,8304
108Porsche 911 Targa 4S4504,4304
109Porsche 911 Targa 4S PDK4503,8304
110Porsche 911 Targa 4S Heritage Design Edition4504,4304
111Porsche 911 Targa 4S Heritage Design Edition PDK4503,8304
112Porsche 718 Cayman GT44204,4304
113ALPINA B3 AWD Switch-Tronic4623,8303
114Porsche 718 Cayman GT4 PDK4203,9302
115Porsche 718 Spyder4204,4301
116ALPINA B3 Touring AWD Switch-Tronic4623,9300
117Aston Martin DB11 Coupé V8 Touchtronic5103,9300
118Aston Martin DB11 Volante V8 Touchtronic5104,1300
119Jaguar F-Type Coupé R AWD Quickshift5753,7300
120Jaguar F-Type Coupé R Heritage 60 Edition AWD Quickshift5753,7300
121Jaguar F-Type Cabriolet R AWD Quickshift5753,7300
122Jaguar F-Type Cabriolet R Heritage 60 Edition AWD Quickshift5753,7300
123Maserati Levante Trofeo Q4 Auto.5804,1300
124Mercedes E 63 S AMG 4MATIC+ SPEEDSHIFT MCT 9G6123,4300
125Porsche 718 Spyder PDK4203,9300
126Porsche Panamera GTS PDK4803,9300
- Advertisement -spot_imgspot_img
NEMOJTE PROPUSTITI
- Advertisement -spot_img
Možda vas zanima
- Advertisement -spot_img